FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİMOKULUN DAN SAVAŞ’A ZİYARET.

2012-2013 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bu kapsamda hafta boyunca düzenlenecek İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde Fevzi Çakmak İlköğretimokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİMOKULUN DAN SAVAŞ’A ZİYARET.

Ziyarete Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Müdürü İsmail Bayrakdar, okul öğretmenlerinden Necla Ovale ile öğrenciler Hanifi Ataş, Havva Duran ve Nefise Altunöz katılım gösterdi. Okul Müdürü Bayrakdar ziyarette yaptığı konuşmada okul faaliyetleri, öğretmen kadrosu ve öğrencilerin başarıları hakkında Belediye Başkanı Savaş’a çeşitli bilgiler sunarken, Antakya Belediyesi’nin okullara yapmış olduğu, eğitime ve çevre sağlığına yönelik çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş “Sizler geleceğin büyükleri olarak iyi eğitim almalısınız ve başarı yönünden bizleri geçmelisiniz. Sizler, ülkemiz genelinde en iyi şartlarda eğitim almaktasınız. Huzurlu ve rahat ortamda eğitim alan siz değerli evlatlarımızın en başta ailenize, ülkemize ve milletimize yararlı insanlar olacağından şüphem yoktur. Bu makamları, memleketimizi ve ülkemizi sizlere emanet edeceğiz. Bu vesileyle bir kez daha yeni eğitim ve öğretim yılının tüm eğitim camiasına ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda okul öğrencilerinden Havva Duran Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a okul adına çiçek takdim ederken, Belediye Başkanı Savaş öğrencilere satranç takımı, kupa bardak ve kitap setinden oluşan hediye paketi verdi.