HATAY'DA ANASINIFI AÇILIŞI

Hatay'da bir okulda anasınıfı açılışı törenle gerçekleştirildi.
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in eşi Zehra Lekesiz, Ayşe Fitnat Hanım İlköğretim Okulunda, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Antakya Şubesi ile hayırsever İffet Özbuğday tarafından donatılan anasınıflarının açılışını yaptı. 
HATAY'DA ANASINIFI AÇILIŞI
Zehra Lekesiz gerçekleştirilen etkinliğin Antakya'da yaşayan tüm hayırseverlere örnek olmasını dileyerek, ''Tüm halkımızı eğitime katkı vermeye çağırıyoruz'' dedi. 
     Dernek Başkanı Gülsev Ömeroğlu da katkılarının devam edeceğini belirterek, ''Genel Merkezimiz geçen yıl '81 yılında 81 ilde 81 anasınıfı donatımı' için bir proje başlatmıştır. Biz bunu gerçekleştirmiş bulunuyoruz'' diye konuştu. 
     Hayırsever Özbuğday ise eğitime destek verebilmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, ''Geleceğimiz olan yavrularımıza yönelik çalışmaları ülkemize yapılan katkı olarak görüyorum'' dedi. 
     Lekesiz, katkıları dolayısıyla Ömeroğlu'na ve Özbuğday'a plaket takdim etti. 
     Törene İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Osmanoğlu ile Şube Müdürü Yasir Güler, Okul yönetimi, veliler ve öğrenciler katıldı. 


           
HATAY'DA ANASINIFI AÇILIŞI haberi 06 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay tarafından  31230 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle