İŞTE SINAV İŞTE SONUÇ

Üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla birlikteSINAV öğrencileri, veli ve öğretmenlerinin yüzlerini güldürdü.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
İŞTE SINAV İŞTE SONUÇ

Hatay Sınav Koleji,  09 Ağustos 2019 Cuma günü  Aziz SANCAR Konferans Salonunda Yükseköğretim Kurumları Sınavı Ödül Programı gerçekleştirildi.

   Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende, Hatay Sınav Koleji Kurucu Müdürü Zeynel PAŞA, ardından Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Mustafa HAZIRLAR konuşma yaptı. 

    Paşa,Sınav eğitim kurumları 1992 den bu yana, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır.

Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan "dergi ve dershane birlikteliği"nin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır.Eğitim sektörünün amiral gemisi olarak Türkiye Geneli yakaladığımız başarılarının   haklı gururunu yaşamaktayız. İfadelerini kullandı.

Okul müdürü, Mustafa HAZIRLAR’ ın konuşması ile devam eden programda Hazırlar, Bizim için elde edilebilecek en büyük ödül, sizlerin başarısı ve mutluluğudur.

Kurumumuzdan tıp fakültelerine 52, Diş Hekimliğine 17, mühendislik ve mimarlık fakültesine 82, hukuk fakültesine 26 , pdr ve psikoloji bölümüne 32,  öğretmenliklere 83,  eczacılık ve sağlık hizmetlerine 62,  iktisadi ve idari bilimler fakültelerine 94 olmak üzere toplamda 448 öğrenci üniversiteye yerleşmiştir.

Emek ve çabalarından dolayı, öğretmenlerimize,öğrencilerimize ve özverilerinden dolayı velilerimize teşekkür ederim, diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program, Türkiye Genelinde YKS de 204.  olan Ali Hikmet ALTUNAY, 509. olan Bengisu ANDİÇ ve 636. Olan Zeynep Berra KİBAR’ ınödüllerinin  takdimi ile sona erdi.

İŞTE SINAV İŞTE SONUÇ haberi 10 Ağustos 2019 14:04 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Tombul Usta Hazır Yemek adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Kolejler sektörüne eklenmiş olup  29 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Muhabir Hatice Ekmekçi tarafından hazırlanan İŞTE SINAV İŞTE SONUÇ haberi, Hatay Hatay Merkez Eğitim Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Eğitim kategorisinde yer almakta olup 2019 yılı içerisinde 29 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Hatay+Merkez+Eğitim+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!