İZMİR YAMANLAR KOLEJİNDEN EĞİTİME DESTEK

Reyhanlı Karaca Koleji kardeş okul İzmir Yamanlar Koleji'nin katkılarıyla, Yunus Emre İlköğretim Okuluna kırtasiye yardımında bulundular.
İZMİR YAMANLAR KOLEJİNDEN EĞİTİME DESTEK
Yamanlar Koleji Müdürü Sıtkı Kuru, kardeş okul Karaca Koleji'nin önerisiyle tanıdıkları Yunus Emre İlköğretim Okulu'na katkı sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
     Olanaklar içinde dar gelirli ailelerin çocuklarının devam ettiği okullara katkılarının süreceğini belirten Kuru, ''eğitime yapılan yardım en kutsal yardımdır. Durumu iyi olan okulların özellikle köy okullarına destek vermeleri gerekir'' dedi.
 
 
     Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Metin Ceylan, İzmir Yamanlar ile Reyhanlı Karaca Koleji yöneticilerine teşekkür ederek, ''Böyle bir yardımın okulumuza yapılmasından dolayı çok mutluyuz. Getirilen tüm malzemeler okulumuza ve öğrencilerimize yarar sağlayacak araç gereçler. Eğitime yapılan yardım geleceğe yapılan yardırdır. Herkesin desteğini bekliyoruz'' diye konuştu.
     Konuşmalardan sonra, kardeş okulların getirdiği bilgisayar, giyim eşyaları ve kırtasiyeler okul yöneticilerine teslim edildi ve öğrencilere dağıtıldı.