KAYMAKAM ÇELİK TEN ARAPÇA KURSUNA ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,sans-serif; font-size:15.3333330154419px">Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit &Ccedil;elik Tomruksuyu mahallesinin ileri gelenlerini ziyaret etti. Bu kapsamda gittiği Tomruksuyu mahallesinde samandağ belediyesi tarafından d&uuml;zenlen arap&ccedil;a kursuna ziyarette bulundu.&nbsp;</span>
KAYMAKAM ÇELİK TEN ARAPÇA KURSUNA ZİYARET

Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, Samandağ belediyesinin  Tomruksuyu mahallesinde  devam eden Arapça dil kursunu ziyaret etti .Kaymakam Çelik, Arapça dil eğitimeni Mehmet Akar’dan Arapça kursu ile ilgili bilgi aldı.Kaymakam Çelik öğrencilerle  sohbet ettikten sonra kurs ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.Samandağ kaymakamı Dr. Cahit  Çelik :”Sizler ne kadar iyi olursanız ;ne kadar çalışkan olursanız;ne kadar üretken olursanız : ülkemiz o kadar ileri seviyelere  gider.  Bugünün çocukları,bugünün gençleri ,yarının kaymakamları,savcıları,yarının iş adamları olacaklar. Bu anlamda arapça eğitiminiz bizim için önemlidir. Ben hepinize başarılar diliyorum. İnşallah bu yaz dönemi Arapça eğitiminizi bu vesileyle değerlendirmiş olursunuz.Hocamıza ve bu kursun açılmasına katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. “dedi.Arapça dil eğitmeni Mehmet Akar: “Bizler uzun yıllardır dile getirdiğimiz kültürümüzün , dilimizin, gelenek göreneklerimizin yol olması tehlikesiyle maalesef bu dönemde karşı karşıyayız. Bununla beraber bir duyarlılığında geliştiğini görmek umut vericidir. Özellikle yerel yönetimlerimiz artık bu konuya daha fazla önem vermeye başlamıştır.Samandağ belediye yönetimine gençlerimize böyle bir olanağı sunduğu için teşekkür ederim.”

 

KAYMAKAM ÇELİK TEN ARAPÇA KURSUNA ZİYARET haberi 15 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle