OKUYAN ANNE OKUYAN NESİL”PROJESİ

16 aralık 2014 tarihinde Hatay Fenerbahçe İlkokulunda, 3-a sınıf öğretmeni Özgür Cihan Tahiroğlu tarafından başlatılan “Okuyan Anne Okuyan Nesil” projesi  21 mayıs 2015 tarihinde, Hatay İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Salih Kaya’nın ve çok sayıda davetlinin katıldığı törenle tamamlandı.
OKUYAN ANNE OKUYAN NESİL”PROJESİ
Proje boyunca, anneler ve çocuklar okul kütüphanesinde bir araya gelerek birlikte kitap okuma alışkanlığı kazandılar. Ayrıca proje kapsamında psikolog, sosyal hizmet uzmanı, rehber öğretmen ve beslenme uzmanlarından yararlanılarak annelere yönelik toplantılar ve seminerler düzenlendi.Anneler ve çocuklar Cemil Meriç İl Halk Kütüphanesine üye olarak buradaki kaynaklardan da yararlandılar.Proje hedefine ulaşmış olup,  yaygınlaştırılması ve sürekliliğinin sağlanması için çalışmalar devam edecektir. 
OKUYAN ANNE OKUYAN NESİL”PROJESİ haberi 26 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  5595 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle