SELİM NEVZAT ŞAHİN DE KEP ATMA TÖRENİ

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman okulların yılsonu etkinliklerine katılarak mezun olan gençlerle bir araya geliyor. 2015-2016 eğitim yılı sonu etkinlikleri kapsamında Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’nin kep giyme törenine katılan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman gençlerle sohbet edip gelecekle ilgili beklentileri hakkında görüş alış verişinde bulundu.
SELİM NEVZAT ŞAHİN DE KEP ATMA TÖRENİ
  Kep giyme töreninde bir konuşma yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman “Gençlerimizin başarıları geleceğe güvenle bakabilmemizin en büyük teminatıdır. İçinde olduğumuz bilgi ve enformasyon çağında demokrasiyi içselleştirmiş; kendi potansiyelinin farkında ve yaşadığı topluma faydalı olma bilinciyle yetişen her genç bu ülke için paha biçilmez bir hazinedir.” Dedi. Göreve geldiği günden bu yana okullara göstermiş olduğu ilgiden ve destekten dolayı Defne belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür eden Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Ortak yaptığı konuşmada “ Sayın Başkanımıza ilçedeki tüm okullara karşı göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz. Defne Belediyesi kurulduğundan bu yana okullarımızla yakından ilgilenerek yerel yönetimlerin eğitim kurumlarına yaklaşımına bir farkındalık yaratmıştır. Başkan Yaman’ın bu ilgi ve alakası tüm eğitimcilerin ve velilerin takdirini toplamıştır” dedi.
SELİM NEVZAT ŞAHİN DE KEP ATMA TÖRENİ haberi 31 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  6300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle