Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları

<span style="background-color:rgb(247, 242, 242); color:rgb(34, 34, 34); font-family:ubuntu,sans-serif; font-size:13px">Her yıl olduğu gibi bu sene de &Uuml;niversitemize ilk defa kayıt yapan &ouml;ğrencilerin &uuml;niversite yaşamına uyum sağlamalarını kolaylaştırmak i&ccedil;in 14 Eyl&uuml;l &ndash; 09 Ekim 2015 tarihleri arasında &ldquo;&Uuml;niversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları&rdquo; d&uuml;zenlendi.</span>
Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları
Tayfur Sökmen kampüsünden başlayarak akademik birimlerimizin bulunduğu her ilçede toplantılar düzenlenerek toplam 10 oturum gerçekleştirildi. Oturumlarda Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Kılınç, öğrencilere Mustafa Kemal Üniversitesi hakkında genel bir bilgilendirme konuşması yaptı. Prof. Dr. Kılınç, Üniversitemizi tercih eden öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek çok çalışmalarını ve Mustafa Kemal Üniversitesi'nin başarılarla anılmasında katkı sunmalarını istedi. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlıkları işbirliği ile gerçekleştirilen toplantılarda Öğrenci İşleri Şube Müdürü Ahmet Miski, Şube Müdürü Oğuz Şerifoğlu,  Psikolojik Danışma ve Rehberlik Biriminden Psikolojik Danışman Daniela Mursaloğlu, Psikolog Yusuf Doğru, Psikolog Sabahattin Yılmaz ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığından kütüphaneci Hatice Engin sunumlarıyla katılım sağladılar.
Panel süresince öğrenciler üniversitemizle ilgili genel bilgiler, burs, yurt olanakları, üniversitede çalışma imkanları, öğrenci değişim programları, üniversitemizin sağlık, kültür ve spor hizmetleri, özel gereksinimli öğrenciler hizmetleri, otomasyon, sınav ve disiplin yönetmenliği,  psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri, kütüphanenin sunduğu hizmetlerinin yanı sıra Hatay ilinde görülecek, gezilecek yerler konusunda bilgilendirildiler.
Üniversite ve Hatay İli Tanıtım Toplantıları haberi 15 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Eğitim kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle