GENÇLİK ÇOCUK KONSERİ

Defne Dayanışma Evi ile Alikev'in birlikte organize ettiği Çocuk ve Gençlik konserine davetlisiniz.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
GENÇLİK ÇOCUK KONSERİGENÇLİK ÇOCUK KONSERİ51 0.0 | 0 Oy
GENÇLİK ÇOCUK KONSERİ

Defne Dayanışma Evi ile Alikev'in birlikte organize ettiği Çocuk ve Gençlik konseri 14 Eylül Cumartesi günü saat 18.00'de. Öncesinde Şubadap Çocuk ve Moyo Masal'ın daha sonra Alikev Müzik Topluluğu'nun sahne alacağı etkinliğe tüm çocukları, çocuklar istedikleri takdirde anne babalarını ve tüm gençleri bekliyoruz. Etkinlik ücretsiz olup oluşturulacak kütüphaneye katkı sağlaması adına konsere 1 kitap ile giriş yapılacaktır.

GENÇLİK ÇOCUK KONSERİ haberi 11 Eylül 2019 12:57 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine Üçbey Tekstil Makinaları adına Hatay / Defne muhabirimiz Ragibe Gülen tarafından Dernekler sektörüne eklenmiş olup  72 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Muhabir Ragibe Gülen tarafından hazırlanan GENÇLİK ÇOCUK KONSERİ haberi, Hatay Defne Kültür Sanat Haberleri hatay ili defne ilçesi mahallesinde Kültür Sanat kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 72 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay+Defne+Kültür+Sanat+Haberleri Firma+Rehberim+Haberidir!