GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ TÜTÜNCÜOĞLU:

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, kentin tanıtımına katkı sağlayacak organizasyonlara destek beklediklerini söyledi. 
GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ TÜTÜNCÜOĞLU:
Tütüncüoğlu, Meclis Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlediği toplantıda, ''Gençlik Merkezleri ve Kulüp, Dernek, Kurum ve Kuruluşlararası Türk Halk Müziği Solist Yarışması''nın 6 Kasımda Antakya'da yapılacağını belirtti.
     Tütüncüoğlu, Gençlik Merkezi'nin yeni projelerle gençleri teşvik edici sosyal, kültürel ve çevre içerikli faaliyetleriyle gündeme gelmeye devam edeceğini kaydetti.
     Merkezin, gitar, satranç kurslarının ilgi gördüğünü ifade eden Tütüncüoğlu, salon sporlarında da son dönemlerde birçok başarıya imza atan takımlara ve sporculara sahip olduğunu kaydetti.
     Tütüncüoğlu, 6 Kasımda Antakya'da yapılacak Türk halk müziği solist yarışmasının 9 bölgede düzenleneceğini sözlerine ekledi.
     Meclis Kültür Merkezi İşletmecisi ve Güneyler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Güney de, spor ve sanatın artık dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olduğunu söyledi.
     Toplumların kalkınmasında ve tanıtılmasında en önemli araç olduğunu ifade eden Güney, ''Sporda başarılar elde edildikçe, ülkemiz daha çok büyüyecek ve ekonomiye daha çok katkısı olacaktır. Ümit ediyoruz ki, şehrimiz sporda iyi bir konuma geldikçe 'Marka Kent'e çok önemli bir katkı sağlayacak ve kazanan Hatay olacak'' diye konuştu.