İSKENDERUN DA İBRAHİM SADRİ RÜZGARI

<span style="background-color:rgb(247, 247, 249); color:rgb(119, 119, 119); font-family:trebuchet ms,verdana,arial,sans-serif; font-size:13px">İskenderun Belediyesi tarafından d&uuml;zenlenen Turizm ve K&uuml;lt&uuml;r Festivali kapsamında 07.Temmuz.2015 Salı akşamı İbrahim Sadri sahne aldı.&nbsp;</span>
İSKENDERUN DA İBRAHİM SADRİ RÜZGARI
Atatürk Anıt Alanında düzenlenen konsere katılan ünlü sanatçı İbrahim Sadri sevilen şiirlerini ve şarkılarını seslendirdi. Konsere katılan Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ile İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahneye çıkarak sanatçıya günün anısına plaket ve çiçek verdiler. İskenderun’a gelmekten dolayı memnun olduğunu ifade eden İbrahim Sadri, İskenderun için anlam taşıyan böylesine özel bir günde sahne almaktan dolayı gurur duyduğunu söyledi. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise festivale halkın sevdiği sanatçıları, görmek istedikleri sanatçıları getirmeyi hedeflediklerini belirterek şunları ifade etti;”şehir olarak yeni başlangıçlara imza atıyoruz. Kültürel Belediyeciliğimiz gereği festivallerimizde halkımızın bütünleşmesini, birlikteliğimizin pekişmesini sağlıyoruz. Tüm İskenderun halkı gönül rahatlığı içerisinde olsun, yakın gelecekte yepyeni bir şehirleşme modelini yaşayacaklar. Bunu zaman gösterecektir”dedi. 
İSKENDERUN DA İBRAHİM SADRİ RÜZGARI haberi 09 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Kültür Sanat kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2510 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle