''2002 YILINDA BAŞLAYAN HİZMET YOLCULUĞU, 2011 SEÇİMLERİNDEN SONRA DAHA BÜYÜK BİR İŞTAHLA DEVAM EDECEK''

''AKŞAM DÜŞÜNÜYORUZ, SABAH YAPIYORUZ. DÜN İSTİYORSUNUZ, BUGÜN GERÇEKLEŞTİRİYORUZ'' -ADALET BAKANI ERGİN: -''2002 YILINDA BAŞLAYAN HİZMET YOLCULUĞU, 2011 SEÇİMLERİNDEN SONRA DAHA BÜYÜK BİR İŞTAHLA DEVAM EDECEK''
''2002 YILINDA BAŞLAYAN HİZMET YOLCULUĞU, 2011 SEÇİMLERİNDEN SONRA DAHA BÜYÜK BİR İŞTAHLA DEVAM EDECEK''
 Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ''Akşam düşünüyoruz, sabah yapıyoruz. Dün istiyorsunuz, bugün gerçekleştiriyoruz'' dedi.
     Arınç, Hatay'ın Dörtyol ilçesinde bir düğün salonunda düzenlenen, AK Parti Hatay İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, dün Demokrat Parti kongresi yapıldığını hatırlatarak, ''ne hale geldiklerinin görüldüğünü'' ifade etti.
     Kongreyle ilgili bugün bir gazetede karikatür yayınlandığını belirten Arınç, ''Kır atın süvarisi değişti diye bir karikatür var. Kır atın üstüne küçük bir kurt binmiş. Süvarinin değiştiği bu. 6 tane aday var, hepsini de çok iyi tanıyoruz. Peki bu partinin genel başkanı nerede? Salona bile gelmemiş. Salona bile gelemiyor, çünkü genel başkanken Cindoruk'un yüzüne karşı 'Sen git de Çiller gelsin' diye hakaret edildiğini biliyoruz'' değerlendirmesinde bulundu.
     Başta Hatay olmak üzere birçok kente çok sayıda yatırım yapıldığını, yatırımların süreceğini belirten Arınç, ''Akşam düşünüyoruz, sabah yapıyoruz. Dün istiyorsunuz, bugün gerçekleştiriyoruz. Allah bu gücü hükümetimize verdi'' dedi.
     Adalet Bakanı Sadullah Ergin de Dörtyol AK Parti ilçe teşkilatının birlik ve bütünlük içinde çalıştığını kaydetti. Ergin, ''AK Parti iktidarının 2002 yılında başlayan hizmet yolculuğu, 2011 seçimlerinden sonra daha büyük bir iştahla devam edecek'' diye konuştu.
    
     -GEZİ VE ZİYARETLER-
    
     Arınç, İskenderun ilçesinde Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı'nın yaptırdığı ''Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri''nin inşaatında incelemelerde bulundu. Arınç'a inşaat sahasını gezdiren Tosyalı, çalışmalar hakkında bilgi verdi.
     Arınç ayrıca, Dörtyol'a bağlı Payas beldesinde Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'ni gezdi.