AK PARTİ İL BAŞKANI KİMYECİ LİSTEDEN MEMNUNUZ DEDİ

AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, titizlikle hazırlandığına inandıkları milletvekilleri aday listesini olumlu bulduklarını söyledi.
AK PARTİ İL BAŞKANI KİMYECİ LİSTEDEN MEMNUNUZ DEDİ
 Kimyeci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleri adaylarını belirlerken çok hassas davrandığını, adayları çok yÖnlü araştırdıklarını, en doğru kararı verdiklerine inandığını kaydetti.
     Geçen dönemden Sadullah Ergin, Fevzi Şanverdi ve Orhan Karasayar'ın yeniden listede yer aldıklarını hatırlatan Kimyeci, şöyle devam etti:
 
      
 
 
  

     ''Kentimizden birbirinden değerli 84 aday adayı milletvekilliği seçimleri için başvuru yaptı. Genel merkez, aralarında 3 eski milletvekilinin de bulunduğu 10 kişiyi belirledi. Titizlikle hazırlandığına inandığımız milletvekilleri aday listesini olumlu bulduk. Aralarında bir de bayanın bulunduğu listeye saygı duyuyoruz. Listeye giremeyen değerli aday adaylarının belirlenen 10 kişinin yanında yer alacağından en küçük bin endişem yok. Bizim partimizde küskünlük ve dargınlık olmaz. Hedefimiz 10 milletvekili çıkarmak olacak.''
     Kimyeci, partilerine sürekli yeni katılımların olduğunu, seçim çalışmalarına başladıklarını, kadın ve gençlik kollarına önemli görevler düştüğünü de sözlerine ekledi.