Antakya Ülkü Ocaklarından Vefa Örneği

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin son günlerde yaşadığı sağlık sorunlarını fırsat bilerek sosyal medya platformlarında yazılan mesajlara tepkisiz kalmayan Antakya Ülkü Ocakları 71 noktaya astıkları "Devlet Sensin Alayı Bilsin " pankartları ile Devlet Bahçeliye sadakat ve bağlılıklarını gözler önüne serdiler.

Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Soyalan,Yöneticiler ve üyelerin tam kadro katıldıkları çalışmada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yaşı olan 71 'i temsilen Antakya'nın  bir çok yerine 71 adet pankart asıldı.Gece boyunca devam eden pankart asma çalışması Ülkücü camiadan büyük takdir toplarken sosyal medyada gerçekleşen paylaşımların kısa sürede yüksek rakamlara ulaşması vefa etkinliğinin amacına ulaştığının en büyük göstergesi oldu.
Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Soyalan yaptığı açıklamasında :" Öncelikle sayın büyüğümüz hareketimizin lideri Devlet Bahçeli'ye sağlık dileklerimiz ile Devlet Bahçeli Bey'in emrinde olduğumuzu ve  hiçbir dünyevi kaygı gözetmeden liderimizin yanında yer almaya devam edeceğimizi haykırıyoruz.Bizde bugün gündem "Devlet Sensin Alayı Bilsin ".Aynı zamanda özverili çalışmaları ile bu etkinliğimizde görev alan tüm ülkücü kardeşlerimi de yürekten kutluyorum."dedi.

 

Antakya Ülkü Ocaklarından Vefa Örneği haberi 09 Ekim 2019 14:05 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Mhp Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanlığı adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Erkan Mutlu İnan tarafından Siyasi Parti Teşkilatları sektörüne eklenmiş olup  64 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
Antakya Ülkü Ocaklarından Vefa Örneği haberi, Hatay Hatay Merkez Politika Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Politika kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 64 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Antakya+Ülkü+Ocaklarından+Vefa+Örneği Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Antakya Ülkü Ocaklarından Vefa Örneği Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/politika/antakya-ulku-ocaklarindan-vefa-ornegi--234233 #Antakya #Ülkü #Ocaklarından #Vefa #Örneği #AntakyaÜlkü #ÜlküOcaklarından #OcaklarındanVefa #VefaÖrneği #AntakyaÜlküOcaklarındanVefaÖrneği