Atık yaylası, Chp’li Adayları bağrına bastı‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Chp Hatay Milletvekili Adaylarını (Mevl&uuml;t Dudu, M. Riyat Kırmızıoğlu ve Sonay Aykut), Chp Belen İl&ccedil;e Başkanı Fevzi Y&uuml;ksel ve ekibini Halilbey Mahallesi Atik Yaylası sakinleri gururla karşıladı.</span>
Atık yaylası, Chp’li Adayları bağrına bastı‏
Çalışmalarına ara vermeden çalışan Chp Belen İlçe Teşkilatı yorulmak bilmiyor. Milletvekili Adayları ile yaptıkları ziyaretler ve ev toplantıları ses getirmeye devam ediyor. Milletvekili Adayları ile Belen’de ayak basmadık mahalle, girmedik ev ve ulaşmadık insan bırakmayacaklarını ifade eden Başkan Yüksel en az 6 milletvekili hedeflediklerini dile getirdi. Atık yaylasındaki kahvehanede gerçekleşen mahalle toplantısına Chp Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir de eşlik etti. Mahalle sakinlerinin isteklerini dinleyen adaylar, Akp’nin iktidar olduğu halde hizmet etmeyip, oy makinesi olarak gördükleri vatandaşlara sahip çıkacaklarını belirttiler. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Seçim Bildirgesi’ni anlatan adaylar sadece 4 yıl için, hizmet etmek için, kötü gidişata dur demek için oy istediler. Mahalle sakinlerinin meydanda çalan davullarla toplantıyı şenliğe çevirmeleri, Chp Milletvekillerini, adaylarını ve ilçe teşkilatını sevindirdi.
Atık yaylası, Chp’li Adayları bağrına bastı‏ haberi 30 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  5210 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle