CHP Ailesi Belen’de meydan okudu

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Belen&rsquo;de Cumhuriyet Halk Partisi &uuml;zerine oynanan oyunları işaret ederek, sosyal medya &uuml;zerinden y&uuml;klenen CHP Belen İl&ccedil;e Başkanı Fevzi Y&uuml;ksel sert konuştu.</span>
CHP Ailesi Belen’de meydan okudu
Başkan Yüksel; “Belen’de oyunu en çok yükselten yine CHP olacak!
Sosyal medya hesabı facebook üzerinden yaptığı açıklamada, Belen’de Cumhuriyet Halk Partisi üzerine oynanan oyunları bozacaklarını ifade ederek meydan okuyan Başkan Yüksel; “Mert olmayan ikiyüzlü yılanlar, mücadele mertçe yapılır. Fevzi Yüksel, sizin gibi çakalları çok gördü, gereken dersi verdi ve yine verecek. Cumhuriyet Halk Partisi’nin büyümesinden ve gelişmesinden rahatsız olan gafiller şimdiden söylüyorum; Erken yapılacak bir genel seçimde Belen’de oyunu en çok yükselten yine Cumhuriyet Halk Partisi olacak. Kısacası bir doğru yapacağız. Eğri belasını bulacak.” dedi. Yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekerek erken seçim sinyalleri veren Başkan Yüksel, önümüzdeki günlerde doğabilecek tartışmaların fitilini ateşlemiş oldu.
CHP Ailesi Belen’de meydan okudu haberi 15 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1985 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle