Chp Belen mitingten mitinge koşuyor.

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Fevzi Y&uuml;ksel başkanlığındaki Chp Belen il&ccedil;e Teşkilatı, Belen b&ouml;lgesinde kitlesel mitingler d&uuml;zenleyerek halkla kucaklaşıyor.</span>
Chp Belen mitingten mitinge koşuyor.

Seçim startını verdikten bu yana durmadan çalıştıklarını ve seçmenin, vatandaşın her gününde yanında olduklarını ifade eden Başkan Yüksel her kesimden oy beklediklerini söyledi. İskenderun’da Seçim Bürolarının açılışlarına bile katıldıklarını vurgulayan Başkan Yüksel; “Bu seçim döneminde Hatay’ı tüm Türkiye, Belen’i ise tüm Hatay konuşacak.” ifadelerini kullandı.Chp Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel’in, Gençlik Kollarıyla organize ettiği Fatih Mahallesi açık hava toplantısına Chp Hatay Milletvekili Adaylarından M. Riyat Kırmızıoğlu ve Sonay Aykut katıldı. Miting havasında geçen açık hava toplantısının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Fevzi Yüksel gerçekleştirdi. Herkesten ve her kesimden oy isteyeceklerini kaydeden Başkan Yüksel mahalle sakinlerini Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy toplamaya çağırdı. Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Bildirgesini anlatmakla bitiremeyeceğini söyleyen Aday Aykut’a ve “sadece yaşanacak bir Türkiye inşa etmeye gelmiyoruz. Ülkemizi bu hale getirenlerden hesap sormaya da geliyoruz” diyen Aday Kırmızıoğlu’na yoğun ilgi vardı.Cırtıman Mahallesi Ada mevkiinde HBBB Sn. Lütfü Savaş ve adaylarında katılımıyla toplantı düzenlendi. Mahalle sankinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen gündüz toplantısına Adaylardan Mevlüt Dudu, M. Riyat Kırmızıoğlu ve Sonay Aykut katılırken, Chp Belen İlçe Teşkilatı da eşlik etti. Toplantıya katılan vatandaşlara Seçim Bildirgesinin basılı olduğu broşürler dağıtılırken, Çocuklara ise balonlar verildi.

Chp Belen mitingten mitinge koşuyor. haberi 18 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1835 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle