Chp Belen’den esnaf ziyaretleri.‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Belen&rsquo;de 7 Haziran se&ccedil;imleri konusunda en erken d&uuml;ğmeye basan Chp Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, yaptığı &ccedil;alışmalarla şaşırtmaya devam ediyor.</span>
Chp Belen’den esnaf ziyaretleri.‏
Chp Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel; Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çerçikaya, Kadın Kolları Başkanı Yüksel Evren, Seçim Komitesi Başkanı Sabriye Uçum ve çok sayıda partiliyle Belen çarşı esnaflarını ziyaret etti. Belen çarşısında bulunan ve ayrım yapmaksızın her esnafa hayırlı kazançlar dileyen Başkan Yüksel, girdiği dükkanlarda halkın nabzını tuttu. Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında da esnaflarla sohbet eden Başkan Yüksel, esnaflardan varsa şikayetler, sorunlar ve öneriler aldı. Belen’de her cumartesi kurulan sosyete pazarını esnaflarını da unutmayan Başkan Yüksel, pazar esnaflarıyla samimi konuşmaları dikkat çekti. Sosyete pazarına alış verişe gelen vatandaşlarla da tokalaşan Başkan Yüksel, Büyükşehir Belediyesinin hizmetleri hakkında kısa sohbetler etti. Belen Haber Medya Grubu sahibi Ekrem Doğan’ın “Acil Ali Döner” salonun açılışını yapan Chp Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, açılışa katılan Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’yla kısa sohbetin ardından açılışı gerçekleşen “Acil Ali Döner’e” başarılar dileyerek günü noktaladı.
Chp Belen’den esnaf ziyaretleri.‏ haberi 27 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  6010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle