CHP Gençlik Kolları’ndan bir ilk daha

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Chp Belen Gen&ccedil;lik Kolları, gen&ccedil;lerin yoğun katılımıyla canlı m&uuml;zik eşliğinde &ldquo;T&uuml;rk&uuml; Gecesi&rdquo; d&uuml;zenledi.</span>
CHP Gençlik Kolları’ndan bir ilk daha
Günlerdir aralıksız devam eden seçim çalışmalarının stresini atmak isteyen gençler canlı müzik eşliğinde “Türkü Gecesi” düzenledi. Chp Belen Seçim Bürosunda Gençlik Kolları’nın düzenlediği türkü gecesi renkli görüntülere sahne olurken, katılımın gençlerden oluşması ise gözlerden kaçmadı. Müzikal ekibin söylediği türkülere eşlik eden gençler, hareketli parçalar çalınmaya başlayınca yerlerinde duramadılar. Gönülllerince eğlenip stres attıklarını söyleyen Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çerçikaya; ”Teşkilat olarak yoğun çalışmalar içerisindeyiz. Amacımız kaynaşmak ve eğlenmekti. Böyle bir geceyi organize eden gençlik kollarımın emeklerine sağlık. Bizleri bu günümüzde yalnız bırakmayan İlçe Başkanım Fevzi Yüksel’e, Seçim Komitesi Başkanım Sabriye Uçum’a ve Kadın Kolları Başkanım Yüksel Evren’e teşekkür ederim. Gönül destekçimiz olan müzisyen arkadaşlara da yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.
CHP Gençlik Kolları’ndan bir ilk daha haberi 01 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle