CHP Milletvekili YAZAR, Kaymakam SU yu Ziyaret Etti

CHP Hatay Milletvekili Abdulaziz Yazar ile göreve yeni atanan Zeki Çıkan başkanlığındaki CHP ilçe yönetimi Kaymakam Ali İhsan Su'yu ziyaret ederek görevinde başarı dileğinde bulundu.
CHP Milletvekili YAZAR, Kaymakam SU yu Ziyaret Etti
Kaymakam Su, Belediye meclis ve il genel meclis üyeleri ile yeni yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette, İskenderun'u her açıdan gelişmiş bir kent haline getirmek için hep beraber çalışacaklarını, amaçlarının halka hizmet vermek olduğunu söyledi.
     Su, ''İskenderun'u çok daha iyi noktaya taşıyacağız. Temel gayemiz hizmettir. Halkımıza hizmet için varız. Kapımız herkese açık olacaktır. Vatandaşa hizmet vermek, gece gündüz çalışarak sorunlarını çözmek için çabalayacağız. İlçemizi daha ileriye taşımaya gayret edeceğiz''dedi.
     Halkın vergi verdiğini, karşılığında hizmet beklediğini vurgulayan Su, ''Hizmet bütünlük ifade eder. Herkes elini taşın altına koyarsa, birlik beraberlik daha kolay olacak. Her şeyimiz var. Atatürk'ün dediği gibi bir tek şeye ihtiyacımız var o da çalışmak'' şeklinde konuştu.
     Milletvekili Yazar da, kentin gelişmesi adına Kaymakam Su'nun her gayreti yapacağına inandığını ifade etti. Her gelen kaymakamın görev aldığı kentte en iyisini yapmak istediğini belirten Yazar, ''Sizin de güzel çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz. Her kaymakam giderken ardından eser bırakır, eminim siz de bırakırsınız. İskenderun'u ileriye taşımak, geleceğe hazırlamak amacıyla belediye başkanımız ve meclis üyelerimiz imar planını ona göre hazırlayacak. Ankara'da elimden geldiğince hizmetlerinizi destekleyeceğim'' diye konuştu.
     Çıkan da, ''Her çalışmanızda yanınızda, destekçiniz olacağız. Halkın refahı için çok güzel çalışma yapacağınıza eminiz'' dedi.