DÜĞÜMÜ MUHTARLAR ÇÖZECEK

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal se&ccedil;im ziyaretlerine ara vermeden devam ederken, bug&uuml;nk&uuml; ziyaretlerinde ilk hedef olarak mahalle muhtarlarını belirledi. Yeşildal beraberindekilerle birlikte Akevler, Aksaray ve Akasya mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.</span>
DÜĞÜMÜ MUHTARLAR ÇÖZECEK

1 Kasım'da düğümü çözecek olanların mahalle muhtarları olacağını söyleyen Yeşildal, bu anlamda muhtarların çok büyük bir sorumluluk taşıdığını anlattı.Muhtarlardan 1 Kasım seçimleri öncesi fikir alan Yeşildal; "Biz muhtarlarımıza çok büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Ak Parti olarak muhtarlarımızın aylık maaşlarını yükselttik, imkanlarını olabildiğince genişlettik, onunla kalmayıp gerekli tüm belge ve araçları kendilerine sunduk. Tüm bu yatırımları yaparken muhtarlarımızın sorunlarının çözümüne özen gösterdik. Biz iyi yada kötü her durumda muhtarlarımızın arkasında durduk. Biliyoruz ki muhtarlarımız bu ülkenin temel yapı taşları arasında yer alıyor. Demokrasimizin temel taşları olan muhtarlarımıza ne kadar hizmet etsek azdır."dedi. 

AK PARTİ HATAY BASIN BÜROSU
DÜĞÜMÜ MUHTARLAR ÇÖZECEK haberi 27 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1775 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle