MHP SEÇİM STARTINI YARIN VERİYOR‏

Milliyetçi Hareket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker 1 Kasım Seçimleri için 3 Ekim Cumartesi yarın Dörtyol’da  ‘’GÖNÜL SEFERBERLİĞİ‘’ toplantısı ile seçim startını vereceklerini söyledi.
MHP SEÇİM STARTINI YARIN VERİYOR‏
YENİ BİR LİSTE VE YENİ BİR HEYECANLA ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
MHP ilçe Başkanı Şerif Türker yaptığı yazılı açıklamada;  “7 Haziran seçimleri sonrasında Liderimiz Devlet Bahçeli Beyin öngörüleri bir bir gerçekleşmiş ve bizim parti olarak çokta arzu etmediğimiz halde birilerinin kişisel ihtirası üzerine ülkemiz kaos ortamına sürüklenmiş ve yeniden seçim atmosferine girmiştir.
Biz de bu seçim dönemine Hatayımızda ve  Dörtyolumuzda Seçim komitemizi ve mahalle temsilcilerimizi oluşturarak, Genel Merkezimiz tarafından oluşturulan yeni liste ve yeni bir heyecanla  canla başla çalışmalarımızı başlattık. Seçim komitemizin aldığı karar uyarınca 3 Ekim Cumartesi günü saat 14.00 de Atatürk Parkında  tüm yetkili kurullarımız, kardeş kuruluşlarımız, gönüldaşlarımız,  vatandaşlarımız  ve İl Başkanımız  Lütfü Kaşıkçı ile Milletvekili Adayımız Sayın Mehmet Akif Terzi Bayin de katılımıyla  yapacağımız  ‘’GÖNÜL SEFERBERLİĞİ‘’ toplantımıza  tüm vatandaşlarımız davetlidir. Kamuoyuna ve halkımıza saygılarımla.” dedi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 
MHP SEÇİM STARTINI YARIN VERİYOR‏ haberi 02 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle