SARISEKİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZER:GURBETTE REFERANDUM İÇİN OY KULLANACAK VATANDAŞLAR İÇİN KONUŞTU

Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, ''Sırf referandumda oy kullanmak için bin 100 dolar bilet parası ödeyen gurbetçi vatandaşlarımız var'' dedi.
SARISEKİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZER:GURBETTE REFERANDUM İÇİN OY KULLANACAK VATANDAŞLAR İÇİN KONUŞTU
Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Sarıseki beldesi Belediye Başkanı Bülent Özer, AK Parti İskenderun Teşkilatında gerçekleştirilen bayramlaşmada, referandumun genel seçimlerden daha önemli olduğunu söyledi.
     Özer, ABD ve Kanada'da yaşayan gurbetçilerin, oy kullanmak için bin 100 dolar bilet parası verdiğini belirterek, ''Onların yaptığı bu fedakarlığın karşılığında bizim yaptığımız fedakarlık bir hiçtir. Bayram ziyaretlerinde, referandumda 'evet' oyu için istekte bulunun. 12 Eylül ile hesaplaşmak için her bayram ziyaretinde bunu isteyin. Bunun bir Türkiye meselesi olduğunu anlatın. ve 12 Eylülde tekrar bayram yapalım'' şeklinde konuştu.
     AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar da, partisinin 8 yılda ülkeyi hayal edilemeyecek noktaya getirdiğini söyledi.
     Bayramlaşmaya, Bekbele Belediye Başkanı Bestami Bilgili, Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan ile AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Musa Kurşun'un ve partililer katıldı.