ÇELİK-İŞ SENDİKASI İSDEMİR ŞUBESİNDEN PAKİSTAN'A YARDIMI

İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, Pakistan'daki sel felaketinde mağdur olanların yaralarının sarılmasına katkı olması amacıyla 60 bin lira değerindeki çeki Kızılay'a teslim etti. 
ÇELİK-İŞ SENDİKASI İSDEMİR ŞUBESİNDEN PAKİSTAN'A YARDIMI
  Sendikadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Türk Kızılayı Genel Merkezi'nde düzenlenen törende, 60 bin liralık çeki, Kızılay Derneği İSDEMİR Şube Başkanı Mevlüt Küçük ile birlikte, Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali'ye teslim eden Gül, ''Bizler sendika ve İSDEMİR çalışanları olarak sadece Türkye'de değil, doğal afetlerde, yaşanan felaketlerde ve ortaya çıkan mağduriyetlerde, bu tür katkıları insanların birbirine yardımı olarak görüyoruz'' dedi.
     İSDEMİR çalışanlarının sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi sürdürdüğünü ve Kızılay'ın başlattığı kampanyalara destek verdiğini ifade eden Küçükali de törende, ''İSDEMİR çalışanları, Pakistan için kampanya başlatarak, bütçeleri nispetinde ciddi katkı sağladı. Bugün takdim edilen çek emeğin, iş gücünün, alın terinin bize emanetidir'' diye konuştu.