BEDENSEL ENGELLİLER BASKETBOL MAÇI

Antakya Belediyesi bünyesinde bulunan ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi (B) grubunda mücadele eden Antakya Belediyesi Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ligde geçen hafta sonu Antakya Spor Salonu’nda Mersin Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile oynadığı karşılaşmayı 66-64 kazanarak sahadan galibiyet ile ayrıldı.

BEDENSEL ENGELLİLER BASKETBOL MAÇI

Karşılaşmanın ilk periyodunu 18-17 önde kapatan Antakya Belediyesi Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Mersin Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı karşısında ikinci periyotta da oyun üstünlüğünü devam ettirerek ilk yarıyı 36-30 lehine sonuçlandırdı. Üçüncü periyotta da başarılı oyununu sürdüren temsilcimiz 56-40 lehine sonuçlandırdığı bu periyodun ardından, müsabakanın son çeyreğini mağlup kapatmasına rağmen karşılaşmadan 66-64 galip ayrılmayı başardı.

Temsilcimiz Antakya Belediyesi Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının en skorer oyuncuları 20 sayı 4 ribaund 4 asistle Malik, 18 sayı 8 ribaund 6 asistle Eser, 18 sayı 5 ribaund 3 asist Murat ve 10 sayı 2 ribaund 2 asistle Songül oldu. Temsilcimiz bir sonraki maçını 27 Ocak 2013 Pazar günü Antakya Spor Salonu’nda saat 13.00’de Mersin Büyükşehir Belediyesi ile oynayacak.

BEDENSEL ENGELLİLER BASKETBOL MAÇI haberi 21 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  10650 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle