CİLLİSPOR DEPLASMANDA FIRTINA GİBİ ESTİ 7-1

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Ge&ccedil;tiğimiz Pazar g&uuml;n&uuml;&nbsp; Hatay U-17 futbol liginde m&uuml;cadele eden Cilli Gen&ccedil;lik ve Spor Kul&uuml;b&uuml; deplasmanda &Uuml;rgenpaşa Gen&ccedil;likspor&rsquo;la karşı karşıya geldi.&nbsp;</span>
CİLLİSPOR DEPLASMANDA FIRTINA GİBİ ESTİ 7-1

 Maça  Mert Durgun(kaleci),Hasan Hüseyin Uysal,Cem Berk Çapar, Yunus Esmer,Yusuf Akdağ,Recep Dönmez, Akın Yıldız, Soner Işık, Sezer Doğru, Mete Yıldız ilk onbiriyle maça başlayan Cillispor’da Ali Can Altın, Hüseyin Arslan, Anıl Altın, Birkan Sağlamtaş, Cem Ali Uysal,Mert Dağ(kaleci) goller maça yedek başlayıp hünerlerini ikinci yarıda sergilediler. Maçın ilk dakikalarından son dakikalarına kadar oldukça üstün bir mücadele sergileyen Cillispor  Mete Yıldız(3 gol), Sezer Doğru(2 gol), Recep Dönmez(1 gol),Alican Altın( 1 gol) golleri ile 7-1 galip gelerek ligteki puanını 9’a yükseltti. Maçta son derece üstün bir performans sergileyen Cillispor defans oyuncusu Cemberk Çapar maçın yıldızları arasında yeraldı. Maç boyunca sahada en çok koşanlar arasında yeralan ışık sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekti. Maçta yaptığı kurtarışlarla ise kalesinde devleşen kaleci Mert takımının farka gitmesine katkıda bulunan değerli oyuncular arasında yeraldı. Mert maçta yaptığı kurtarışlarla izleyenleri büyüledi.Mete ise her zamanki gibi maçta attığı 3 golle yıldızlaşan isimler arasında yeraldı genç forvet attı 1 kafa, 1 aşırtma ve ceza sahası dışından attığı muhteşem golle maçta yıldızlaşan oyuncular arasındaki yerini korudu.  Maç sonrası Cillispor takımı galibiyeti kutlarken maçla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Hasan Fehmi Cilli:”Oyuncularımız baştan sona üstün bir mücadele örneği sergilediler. Oyuncularımı kutluyorum. Hedefimiz ligi birinci bitirip Hatay’da şampiyon olmak ve Türkiye şampiyonasına gitmek. Oyuncularımız çok yetenekli, sergiledikleri performans ile yenemeyeceğimiz takım yok. Buraya gelen taraftarımıza da çok teşekkür ediyorum. Taraftarımızın desteği oldukça çok iyi işler başaracağımızdan eminiz.” İfadelerini kullandı.Teknik Direktör Onur Çankır:”Oyuncularımız çok çalışkan ve çok azimliler henüz yeni bir kulüp olmamıza rağmen çok iyi bir tablo yakaladık. Oyuncularımı kutluyorum ve taraftarımızın desteği şampiyon olacağımızdan eminim.” İfadelerini kullandı.

CİLLİSPOR DEPLASMANDA FIRTINA GİBİ ESTİ 7-1 haberi 21 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1180 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle