ENGEL TANIMAYAN SPORCULARIMIZ TAKDİR TOPLUYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi(HBB) İşitme Engelliler Futbol Takımı, İşitme Engelliler S&uuml;per Ligi&rsquo;nde oynadığı ma&ccedil;lar ile ilimize başarılar yaşatmak i&ccedil;in m&uuml;cadele etmeye devam ediyor.&nbsp;</strong>
ENGEL TANIMAYAN SPORCULARIMIZ TAKDİR TOPLUYOR
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın engel tanımayan sporcular olarak nitelediği işitme engelli takımını oluşturan futbolcular, liglerinde ortaya koydukları amansız mücadele ile kendilerine duyulan bu güveni boşa çıkarmamayı hedefliyor.  2015- 2016 sezonunun başlamasından bu yana ligde kıyasıya mücadele eden temsilcimiz, 10. Hafta maçlarında Kahramanmaraş İşitme Engelliler Futbol Takımı’nı Nazım Koka Futbol Sahası’nda konuk etti. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı müsabakada sahadan 1-1’lik skorla ayrılan Abdullah Bayraktar ve Cemil Can’ın yönetimindeki ekibimiz, bu sonuçla 12 takımın bulunduğu ligde dokuz puanla 9. Sırada yer aldı.
ENGEL TANIMAYAN SPORCULARIMIZ TAKDİR TOPLUYOR haberi 12 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1095 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle