Hatayspor Sahasına Kavuştu

Çalışmaları süren sahanın onarımı bitti hatayspor sahasına kavuşurken iç saha maçlarını artık antakya'da yapıcak.

Hatayspor Sahasına Kavuştu
Hatayspor’a gönül veren taraftarlar olarak Tepecikspor maçında takımımızın ilk yenilgiyi almasının üzüntüsünü yaşadık.Bu maç öncesi Taraftarları Derneğinin temsilen giden yönetici arkadaşlarımız yaptıkları organizasyonla İstanbul’da oynanan maçta 100 kişilik bir taraftar topluluğu ile Hatayspor’u desteklemiştir. .Ama her şeye rağmen 3.ligden çıkan Hatayspor’un 2.Lig Kırmızı Grupta zirve mücadelesini genelde başarılı bulduk. Hikmet Çinçin başkanlığında ki Hatayspor yönetiminin kurduğu kaliteli kadro, en az 4 takviye ile grupta şampiyon olarak PTT 1.lige çıkacak güçtedir.Hatayspor Başkanı Hikmet Çinçin’in açıklamalarını basından takip ettik.
 Şu an Hatayspor’un mali durumunun iyi olmadığını öğrendik. Transfer için kaynak olmadığı açıklandı.Hatayspor’un başarısının devamı ve alternatifli bir kadro için kaleci, stoper, orta saha ve forvet mevkilerine mutlaka oyuncu takviyesi yapılmalıdır.Bu dönemde Hatayspor a verilen sözlerin bir an önce yerine gelmesini bekliyoruz. Yarın geç olursa Hatayspor’un bu emeklerine yazık olur.Hatayspor’a ve taraftarlarına sahip çıkan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a tarihi çağrıda bulunarak öz evlat Hatayspor’a bir kez daha sahip çıkmasını ve destek vermesini bekliyoruz. Hatayspor sadece Hikmet Çinçin’in veya Lütfü Savaş’ın değil tüm Hataylılarındır. Sporsever Hatay halkını ve işadamlarını Hatayspor’a duyarlı olmalarını bekliyoruz.
Hatayspor Sahasına Kavuştu haberi 26 Aralık 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  13830 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle