HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA ERGİN YENİDEN SEÇİLDİ

Spor Toto TFF 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor Taraftarlar Derneği'nin olağan kongresinde başkanlığa Sadullah Ergin yeniden seçildi. 
HATAYSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA ERGİN YENİDEN SEÇİLDİ
Dernek binasında tek listeyle yapılan genel kurulda Divan Başkanlığını Abdurrahman Taşçıoğlu yaptı.
     Ergin, yaptığı konuşmada, sporun dostluk ve kardeşlik olgusunu öne çıkararak sayısız kez en centilmen taraftar ödüllerini aldıklarını belirterek, ''Takımımızın başarısı için bu sezonda takımımıza destek vermeyi sürdüreceğiz. Son haftalarda alınan seri galibiyetler ve Hatayspor'un başarısından dolayı teknik heyeti ve tüm futbolcu kardeşlerimizi tebrik ediyoruz'' diye konuştu.
     Hatayspor'un her zaman yanında olan ve destek veren Adalet Bakanı Sadullah Ergin'e, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'e, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a, teşekkür eden Ergin, tribünde 12. güç olmaya devam edeceklerini belirtti.
     Yapılan seçim sonucunda, Ergin'in hazırladığı Mahmud Çelikel, Orçun Kınay, Nadir Sahillioğlu, Mehmet Deviren, Hasan Pembecioğlu, Mustafa Hür, Hüseyin Sönmez, Ulaş İnal, Aykut Doğru, Mustafa Doğru, Yakup Alp, Müfit Akyol, İbrahim Kanatlı, Mutlu Deviren'den oluşan yönetim kurulu üyelerin oybirliğiyle göreve seçildi.
     Kongreye Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, Hatayspor'un eski başkanı Necdet Bök, Antakyaspor'un eski başkanı Hüseyin Şahbaz ve taraftarlar katıldı.