HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ŞAMPİYONLUK İPİNİ BİZ GÖĞÜSLEYECEĞİZ

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, ''şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini'' söyledi.
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ŞAMPİYONLUK İPİNİ BİZ GÖĞÜSLEYECEĞİZ
 Silin, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Konferans Salonu'nda, basın sözcüsü Sabit Teksöz, yardımcı antrenör Mehmet Coşar, kaleci Ömür, oyuncular Oğuz ve Hakan ile düzenlediği toplantıda, geçen hafta 3-3 berabere kaldıkları Bayrampaşaspor maçını değerlendirdi.
     Ligde 5 puan farkla lider olduklarına dikkati çeken Silin, şöyle devam etti:
     ''Bayrampaşaspor karşısında çok kötü futbol oynamadık, olağanüstü istekli ve arzuluyduk. İlk yarıyı 3-0 önde kapattık. Ama bunu ikinci yarıda bunu koruyamadık. Rahat ve basit goller yedik. Bayrampaşaspor iyi bir ekip ve kanatları iyi kullanarak goller buldu. Beklenmedik gollerle durumu 3-3 yaparak 1 puana razı olduk.
     Arsinspor maçıyla birlikte özümüze dönüyoruz. Oyuncularım hazır, hepsi benim için değerli. İyi bir ekibe sahip olduğumuza inanıyor ve onlara çok güveniyorum. Kesinlikle ligin sonunda şampiyonluk ipini biz göğüsleyeceğiz.''
     Futbolda iniş ve çıkışların olabileceğini vurgulayan Silin, ''Hafta sonu sahamızda yapacağımız Arsinspor maçını kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz. Sakat oyuncumuz çok fazla değil. Başta başkanımız Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyeleri, hep sıkıntılı günlerimizde yanlarımızda oldular. Taraftar ise bizim 12. gücümüz. Arsinspor karşısında bizi daha çok destekleyeceklerine gönülden inanıyorum'' dedi.
     Basın sözcüsü Sabit Teksöz de sezon sonunda takımın şampiyon olacağına inandığını vurgulayarak, ''Hatayspor camiası son bir yıl içerisinde yenilgilere alışık değil. Tekrar eski günlerimize döneceğiz, o beklenti içerisindeyiz'' dedi.
     Şampiyonluğa oynayan bir takım olduklarını ifade eden Teksöz, konuşmasını şöyle sürdürdü:
     ''Futbolda bu tür sonuçlar olabilir. Erken havaya girmememiz gerekiyor. Hem yönetim hem de teknik kadro olarak biraz erken havaya kapıldık diye düşünüyorum. Ama yaptığımız toplantılar sonucunda gerekli önlemler alınacak ve hedefimizden herhangi bir sapma yok.''