HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN: -''SADECE 5'TE 5 YAPTIK, ŞAMPİYON OLMADIK, BU NEDENLE ASLA GEVŞEME YAŞAMAYACAĞIZ''

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, ''Sadece 5'te 5 yaptık, şampiyon olmadık, bu nedenle asla gevşeme yaşamayacağız'' dedi
HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN: -''SADECE 5'TE 5 YAPTIK, ŞAMPİYON OLMADIK, BU NEDENLE ASLA GEVŞEME YAŞAMAYACAĞIZ''
Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu grubun güçlü ekiplerinden Ankara Demirspor'u maç boyunca üstün oyun ve iyi futbol sergileyerek 2-0 yendiklerini anımsattı.
     Takımın her hafta deneyim kazanarak daha iyi futbol sergilediğini, 5 maç üst üste kazanmayı başardıklarını anlatan Silin, şöyle devam etti:
     ''Ankara Demirspor karşısında maç boyunca üstünlüğümüzü elimizden bırakmadık. Sürekli rakip kalede gol aradık. Tüm oyuncular verilen görevi yerine getirdiler. Pozitif oyunun sonucunda 2 güzel golle sevinen taraf olduk. Sadece 5'te 5 yaptık, şampiyon olmadık, bu nedenle asla gevşeme yaşamayacağız. Sporcularla iyi iletişim kurduk. Bunun da büyük yararını gördük. Futbolcular kazanmasını öğrendi. Başarımızda yöneticilerin, taraftar ve özellikle medyanın desteğini asla inkar etmiyoruz.''
     Silin, hafta sonu deplasmanda Ünyespor ile karşılaşacaklarını, cezalı olan Mehmet Taş'ın forma giyemeyeceğini, kazanmaktan başka düşünceleri olmadığını sözlerine ekledi.