HENTBOL HATAY İL 2. ANTAKYA KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

Zorlu müsabakalar sonunda Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Hentbol Takımı Hatay İl ikincisi olmayı başardı.

HENTBOL HATAY İL 2. ANTAKYA KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı   Milli Eğitim Müdürlüğü– Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 04Aralık-14Aralık 2012 tarihleri arasında MKÜ Beden Eğitimi Spor Salonunda Liseler arası Genç kızlar Hentbol Müsabakaları sona erdi.
Kız Meslek Lisesi Futbol Takımı Kaptanı Şeyda Çakı:  “Okul Hentbol takımımıza destek veren başta; Okul Müdiremiz Sn. Hatice Soydan SARCANA Müdür Yardımcılarımıza, Beden Eğitimi öğretmenlerimize, sporcularımıza ve bizlere sponsor olan Yonca Bilgisayar Hizmetleri Sayın Selami ÇEKİǒe, Açıkel Taşımacılık Şirketine Mustafa AÇIKEL’e takımımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Antrenmanlarımıza devam ederek kulüp müsabakalarında en iyi dereceyi elde etmek için çabalamaktayız. Önümüzdeki okullar arası  hedefimiz Hatay Şampiyonluğu olacaktır.” Dedi.Liseler arası Genç Kızlar Hatay İl ikincisi olan Kız Meslek Lisesi Hentbol Takımı şu sporculardan oluşuyor 

N.YÖRÜK-C.SELÇUK-S.ÇAPAR-S.YILDIRIM-K.KÜÇÜK-İ.GEDİK-H.N.KARADAĞ-E.ALDEMİR-Ş.ÇAKI-H.ASAN-S.DULDA-M.SÜLOOĞLU-G.ZAN-S.BADIR-G.KÜÇÜK-N.GÖRÜROĞLU-D.HELVACI-E.KABA-S.ÖZTÜRK.