HOMEND SAHADA FIRTINA GİBİ ESTİ

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Homend Antakya Belediyesi, kendi sahasında kendi seyircisi önünde  Ordu Spor ile karşılaştı.

HOMEND SAHADA FIRTINA GİBİ ESTİ

           Homend Antakya Belediyesi, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi mücadelesinde Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Ordu Spor takımı ile sahaya çıktı. Galibiyet parolası ile sahaya çıkan Antakya’nın melekleri Ordu Spor karşısında güçlü bir performans sergiledi. Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Homend Antakya Belediyesi ve Ordu Spor arasında oynanan karşılaşmayı, Antakya Belediye Başkan Vekili Serdar Güven başta olmak üzere, çok sayıda spor sever ilgi ve heyecan ile izledi. Heyecanlı anların yaşandığı karşılaşmada periodlar şu şekilde sonuçlandı: Birinci period: 11-18, ikinci period 38-33, üçüncü period 61-54 ve dördüncü period 85-78.Başa baş geçen karşılaşmada, her iki takım da kazanmak için tüm güçleri ile mücadele etti. Ev sahibi takım Homend Antakya Belediyesi, Ordu Spor karşısında tüm periodlarda üstünlük sağladı ve sahadan 85-78’lik bir skor ile galibiyetle ayrıldı. Homend Antakya Belediyesi kadın basketbol takımının galip gelmesi protokol üyeleri ve spor severler arasında büyük bir sevinç yarattı.

HOMEND SAHADA FIRTINA GİBİ ESTİ haberi 11 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  7280 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle