''İLK YARIYI HEDEFLEDİĞİMİZ GİBİ LİDER OLARAK TAMAMLADIK''

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi (B) Grubu takımlarından Antakya Belediyespor'da, şube sorumlusu Mahmut Denk, ligde 9 maç yaptıklarını, tek yenilgiyi Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Spor Kulübü'nden aldıklarını, ancak averajla liderliğe yerleştiklerini söyledi.
''İLK YARIYI HEDEFLEDİĞİMİZ GİBİ LİDER OLARAK TAMAMLADIK''
Takımın her maçtan dersler çıkartarak iyi oyun sergilediğini, bunda sporcuların performanslarının yanı sıra deneyimli teknik sorumlu Mustafa Secerlioğlu'nun önemli katkısının olduğunu ifade eden Denk, ''Rakiplerimizin korkulu rüyası olduk. İlk yarıyı hedeflediğimiz gibi lider olarak tamamladık. 2. yarıda, hiç yenilgi yaşamadan bir üst kümeye yükseleceğimize inanıyorum'' dedi.
     Hafta sonu ilk yarıda yendikleri Antalya Belediyespor ile karşılaşacaklarını ifade eden Denk, rakiplerini yakından tanıdıklarını, maçın rahat geçeceğine inandığını, eksiklerinin bulunmadığını da kaydetti.
     Denk, transferi kapattıklarını, pahalılar yerine altyapıdan oyuncular kazanmayı hedeflediklerini, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ve Hatay'daki tüm okulları tarayarak hem seçme yapacaklarını hem de milli takımlara yeni yetenekler kazandıracaklarını sözlerine ekledi.