İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR 3 FUTBOLCUYLA ANLAŞTI

 Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden İskenderun Demirçelikspor, 3 futbolcuyla sözleşme imzaladı.
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR 3 FUTBOLCUYLA ANLAŞTI
   Kulüp başkanı Cengiz Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer komitesi tarafından yakın takibe alınan Tavşanlı Linyitsporlu Emre Kahraman, Barış Bakır ve Bandırmaspor'un orta saha oyuncusu Vedat Çakmak ile sezon sonuna kadar kiralık sözleşme imzaladıklarını söyledi.
     Gül, teknik heyetin isteği halinde, 1 veya 2 futbolcuyu daha renklerine bağlayabileceklerini ifade ederek, ''Hedefimiz Bank Asya 1. Lig'e çıkmak, bunun için de tüm olanaklarımızı kullanacağız. Futbolda kentimize daha büyük heyecanlar yaşatmak istiyoruz, bunun yolu Bank Asya 1. Lig'e çıkmaktan geçer, bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz, ekibimize güveniyoruz'' dedi.
     Teknik direktör Besim Durmuş da ligin ilk yarısında talihsiz yenilgiler aldıklarını belirterek, ''İkinci yarıda aynı talihsizlikleri yaşamamak için gereken tedbirleri aldık, bize her türlü desteği veren kulüp yönetimi ve taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Demirçelikspor büyük hedefi olan bir takım, biz de bu hedefe kilitlendik, başarmak için tüm çabamızla çalışacağız'' diye konuştu.