İSKENDERUN'DA ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ

İskenderun Yüzme İhtisas ve Sualtı Sporları Kulübü'nde şampiyonluk sevinci yaşanıyor.
İSKENDERUN'DA ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ
 İskenderun Yüzme İhtisas ve Sualtı Sporları Kulübü Derneği Başkanı Kadir Doğan, Türkiye Sutopu Federasyonu 2010-2011 Faaliyet programı kapsamında, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda 12 takımın katılımıyla yapılan ''Türkiye Küçük Erkekler Açık Küme Müsabakaları''nda şampiyon olduklarını söyledi.
     Şampiyonaya İstanbul Kınalıada, İzmir 35 Sutopu, Bursa Yüzme, Bursagücü, Adana Ayas, Gaziantep Gençlikspor, Bursa Uludağ, Malatya Su Sporları, Malatya Gençlik, Gaziantep Dinamik, Gaziantep Dolphin Spor takımlarının yanı sıra kendi kulüplerinin katıldığını belirten Doğan, müsabakalar sonunda başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
     Doğan, elde ettikleri şampiyonluğun İskenderun için önemli bir başarı olduğunu belirterek, ''Deniz kentindeyiz ancak yıllardır böyle bir takım oluşturulamamıştı. Sporcular azimle, hırsla çalıştılar ve bizlere şampiyonluğu hediye ettiler. Bu şampiyonluk kentimiz için büyük gurur kaynağı'' dedi.
     Kulübün Baş Antrenörü Murat Kaptanoğlu da geçen yıl şampiyonluğu kıl payı kaçırdıklarını belirterek, şöyle konuştu:
     ''Bu yıl daha iyi hazırlandık. Çalışmalarımızı hırslı bir şekilde yaptık. Hedefimiz 2. lige çıkmaktı. Bunu başardık. Önümüzdeki yıl Türkiye Sutopu Federasyonu Küçük Erkekler 2. lig klasmanında kentimizi temsil edeceğiz.''