KIRIKHANSPOR GÖNÜL ALACAK

Kırıkhanspor yönetimi  dün önemli bir karara imza attı ve  bugüne kadar  Kırıkhanspora katkı sağlayan, bugünlere gelmesine vesile olan  tüm yöneticilere birlik ve beraberlik mesajı verdi.
KIRIKHANSPOR GÖNÜL ALACAK

Kırıkhansporun çiçeği burnundaki yeni yönetimi,  başta efsane başkan Mete İçcan olmak üzere   tüm  sporseverleri  bizzat ziyaret ederek, gönülleri alınacak.   Kırıkhanspor taraftar sayısının arttırılması, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi için   herkese yeniden  kulübe bir davet çıkartacak olan  Kırıkhanspor yönetimi bu daveti bizzat ziyaretlerle  yerine getirecek.      Kırıkhanspor Yönetim Kurulu   Başkan Hacı Koca cık’ın Ankara dönüşü ardından  ziyaretlerine başlayacak. Yönetim kurulu ilk ziyaretini  Kırıkhanspord adını efsane başkan olarak yazdıran Mete İçcan’a yapacak.    Kırıkhansporda  başkanlık yaptığı bir süreçte  başarıdan başarıya koşan ve Türkiye Kupası’nda ilk 16’ya kalarak  adını tüm  Türkiye’ye  duyrulmasında büyük emeği geçen Mete İçcan ve 50’ye ekibinin son genel kurulda oy kullanma hakkı bulunmamıştı.    Bu  onur kırıcı durumdan rahatsız olan  Kırıkhanspor yönetimi  efsane başkan Mete İçcan’ın gönlünü almak için   harekete  geçiyor.     Yönetim Kurulu Mete İçcan’dan sonra  yıllarca  Kırıkhanspora gönül vermiş tüm isimleri  ziyaret ederek gönüllerini alarak karşılaşma larını izlemeleri için stada davet edecekler.    Kırıkhanspor yönetim kurulu  yine  tesislerin uygun bölümünde   duvar albümü oluşturmaya karar verdi. Öncelikle, bugüne kadar Kırıkhansporda başkanlık yapan tüm isimlerin   resimleri   sıramatik halde  duvara  asılacak.     Bunun yanısıra  eski dönemlere ait resimlerde  tesislerin duvarlarını süsleyecek. Böylece  mazide kalan bir çok isim  camiada yaşatılacak.

   

KIRIKHANSPOR GÖNÜL ALACAK haberi 19 Haziran 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  10860 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle