KIRIKHANSPOR'DA BAŞKANLAR DAYANIŞMASI

 Spor Toto 3. Lig takımlarından Kırıkhanspor eski Başkanı Mete İçcan, başkanlığı bıraktığını, ancak Kırıkhanspor sevgisinin bırakılamayacağını ve desteğinin süreceğini söyledi.
KIRIKHANSPOR'DA BAŞKANLAR DAYANIŞMASI
 İçcan, geçen hafta başkanlığa getirilen Halil Yılmaz ile düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada, iki yılı başkanlık olmak üzere 4 yıldır kulüpte yöneticilik yaptığını, bu zaman içinde başarılı çalışmalar yaptıklarını bildirdi.
     Başkanlığa aday olmadığını, ancak genel kuruldan sonra hakkında bazı dedikoduların çıkarılmasından rahatsız olduğunu ifade eden İçcan, ''Meyve veren ağaç taşlanır. 4 yıl içinde Kırıkhanspor'u kurumsal bir kulüp yaptık.
 
 
 
 Tesisleşmeye ağırlık verdik ve Türkiye Ziraat Kupası'nda önemli başarılar elde ettik. Başkanlığı bıraktım ama Kırıkhanspor sevgisi bırakılmaz, desteğim sürecek. Ortak hedefimiz takımı bir üst kümeye çıkarmak'' dedi.
     Başkan Halil Yılmaz ise eski başkan İçcan'ın deneyimlerinden yararlanacaklarını, onunla hiçbir sorunlarının bulunmadığını söyledi.
     Tek hedeflerinin Kırıkhanspor'u başarıya taşımak olduğunu ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti:
     ''Şampiyon bir kadro oluşturmak için yola çıktık. Teknik kadro hangi futbolcuyu istiyorsa onu almaya çalışacağız. Şu ana kadar 4 futbolcuyla anlaşma sağladık. İmzayı attırdıktan sonra isimlerini kamuoyu ile paylaşacağız. Transfer çalışmalarımızı ileriye dönük yapıyoruz. Tek hedefimiz takımı bir üst kümeye çıkarmaktır.''