MAÇIN ARDINDAN -ORDUSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TÜTÜNEKER

''RAKİBİMİZ KARŞISINDA GALİP GELDİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ'' -İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ: -''SAHADA ELLİMİZDEN GELENİ YAPTIK ANCAK 90 DAKİKA SONUNDA MAÇTAN MAĞLUP OLARAK AYRILDIK''
MAÇIN ARDINDAN -ORDUSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TÜTÜNEKER
Ziraat Türkiye Kupası 2. Kademe maçında İskenderun Demirçelikspor'u kendi sahasında 2-0 yenerek tur atlayan Orduspor'un teknik direktörü Uğur Tütüneker, ''Rakibimiz karşısında galip geldiğimiz için mutluyuz'' dedi.
     Tütüneker, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında kendileri için rahat bir maç olduğunu söyledi.
     Ziraat Türkiye Kupasına galibiyetle başlamanın oldukça önemli olduğunu belirten Tütüneker, ''Daha önce de söylediğimiz gibi bu kupa Orduspor açısından önemlidir. Türkiye Kupası'nda gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Bugün futbolcu arkadaşlarımız ellerinden geleni yaparak bizlere güzel bir galibiyet hediye ettiler. Kendilerine verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ederiz. Artık bir an önce lige dönüp bu maçı unutmalıyız. Ayrıca bizleri bu maçta yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.
     İskenderun Demirçelikspor'un teknik direktörü Besim Durmuş ise sahada ellerinden geleni yaptıklarını ancak 90 dakika sonunda maçtan mağlup olarak ayrıldıklarını söyledi.
     Kendileri için ligin daha çok önemli olduğunu da söyleyen Durmuş, ''Yenilmemize rağmen mücadele eden bir takım görüntüsü verdik. Belki galip gelemedik ama sonuna kadar mücadele ettik. Artık bizim için sadece lig var. İnşallah ligde başarılı olup asıl hedefimize ulaşacağız'' şeklinde konuştu.
     Durmuş, Ziraat Türkiye Kupasında Orduspor'a başarı temennisin de bulundu