Relex Spor Kulübünden Büyük Başarı

Türkiye Muay Thai (Taylan boksu)  federasyonunun 24-25 Temmuz tarihleri arasında  Mersin Mersin Mezitli  İlçesine yapılan Akdeniz Bölge şampiyonasında...
Relex Spor Kulübünden Büyük Başarı
Türkiye Muay Thai (Taylan boksu)  federasyonunun 24-25 Temmuz tarihleri arasında  Mersin Mersin Mezitli  İlçesine yapılan Akdeniz Bölge şampiyonasında Hatay ilimizi temsil eden Uzubağ beldesinde faaliyet gösteren  Relax Spor Kulübü sporcuları çok iyi bir derece elde ederek Hatay’ı Adıyaman İlinde 15 Eylülde yapılacak olan Türkiye Muay Thai şampiyonasına  katılmaya hak kazandılar.

Konuyla ilgili bilgi veren Relakx Spor Kulübü başkanı aynı zamanda Samandağ ilçesinin tek Muay Thai ve Kick Box antrenörü olan Mehmet Yanık şunları söyledi: “Mersinde yapılan şampiyonada sporcularım çok iyi müsabakalar çıkartarak 3 birincilik, 3 ikincilik ve 1 üçüncülük elde edip Adıyaman’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına İlimizi temsilen katılmaya hak kazanmışlardır.

 Kilosunda dereceye giren sporcularım 1. Hüseyin Akar, 1. Mustafa Fatih Atar 1. Cansel Çetin, 2. Elif Süt, 2. Ramazan Süt, 2. Ali Kahraman, 3. Sinem Sarı adlı sporcuları başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Yaptığımız başarıda bize destek veren başta Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu’na İlçe Spor Müdürü Levent Durak  ve sponsorluk yapan Vedat Atar’a sonsuz teşekkür ederim”