SAMANDAĞSPOR TAM YOL İLERİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(54, 54, 54); font-family:arial,sans-serif; font-size:16px">Samandağspor U-15&nbsp; ge&ccedil;tiğimiz Pazar g&uuml;n&uuml; &nbsp;ligde &ccedil;ıktığı altıncı ma&ccedil;ında Deplesmanda Dursunluspor&rsquo;u 9-1 yenerek 6&rsquo;da 6 yaptı.</span>
SAMANDAĞSPOR TAM YOL İLERİ

Ligde çıktıkları 6 maçta sadece 1 gol yiyen ve 58 gol atan mavi beyazlılar şampiyonluk yolunda adım adım ilerlemeye devam ediyor. Maçta son derece üstün bir mücadele örneği ortaya koyan mavi beyazlılar Oğuzhan Arslan, Görkem Çay, Mehmet Ali Beyaz, Görkem Deniz, Mert Mars Oğur, Seyyid Ali Adana, Malik Emre Gümüşl Mehmet Ali Kont, Cevahir Ulaş İs, Hüseyin Gündüz, Tarık Aziz Katayıfçı onbiri ile sahaya çıktı. Yusuf Rıdvanoğulları, Emre Dönmez, Derman Durgun, Uğur Meydanoğulları, Behzat Ahrez, Ali Haydar Özbek, Şemsi Tespi maça yedek başlayarak ikinci yarıda oyuna girdiler. Goller Tarık Aziz,(2) Görkem, Cevahir, Mehmet Ali (2), Malik Emre(2) ve Şemsi’den geldi. Maç sonrası açıklamda bulunan başkan Yusuf Yatkın:”Oyucularımızı kutluyorum çok iyi bir mücadele örneği sergilediler. Başarılarından sonra futbolcularımıza çok sayıda transfer teklifi gelmeye başladı. Sezon sonunda bunları yönetim olarak değerlendireceğiz. Önceliğimiz Türkiye şampiyonasına gidip orada Samandağ’ın adını duyurabilmek. Bütün imkansızlıklara rağmen başarılı olan futbolcularımızı kutluyorum. Bu başarılardan sonra alt yapının örününü toplamaya başladık. Bu başar diğer kategorilerde de devam edecek. Kulübün resmi sponsörü Yenigün Işığı ve Rehabilitasyon Merkezi sahibi Cem Tamimi’yede katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 
SAMANDAĞSPOR TAM YOL İLERİ haberi 14 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle