SU TOPU SPORCULARINA MORAL YEMEĞİ‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi, Su Topu Bayanlar B&ouml;lgesel Ligi final ma&ccedil;ı &ouml;ncesi sporcularına, moral ve motive ama&ccedil;lı &nbsp;Hidro Restaurant&rsquo;da yemek d&uuml;zenledi.</strong>
SU TOPU SPORCULARINA MORAL YEMEĞİ‏
Hatay  Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı, Türkiye Su Topu Federasyonu’nun düzenlediği Su Topu Bayanlar Bölgesel Ligi müsabakaları açılışının ardından düzenlenen yemeğe, Su Topu  Federasyon üyesi Zafer Çakırgil, U15 Milli Takım Antrenörü Sami Akgöz, MHK Kurul Üyesi Tayfun Gerek, Hatay Su Topu temsilcisi Mustafa Savaş ve Büyükşehir Belediyesi Bayanlar Su Topu Takım oyuncuları katılım gösterdi.Hatay Büyükşehir Belediyesi Bayanlar Su Topu Takımı sporcuları ve takım antrenörü Savaş, Dev Spor Kompleksini Hataylılara kazandırdığı için, Doç. Dr. Lütfü Savaş’a çok teşekkür etti.Hatay Su Topu İl Temsilcisi ve aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Bayanlar Su Topu Takım Antrenörü Savaş, Milli Takım kamplarını en kısa zamanda yapacağını, 1. Ve 2. müsabakaların da oynanarak A Milli Takım müsabakasının da yapılacağı müjdesini verdi.
 
SU TOPU SPORCULARINA MORAL YEMEĞİ‏ haberi 23 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle