TARAFTARLAR SEYİRCİSİZ OYNANACAK MAÇI STAT DIŞINDAN DESTEKLEYECEKLER

Hatayspor Taraftarlar Derneği yöneticileri, Spor Toto 3. Lig 1. Grupta yarın seyircisiz yapılacak olan Hatayspor-Malatyaspor maçında takımlarına stat dışından destek vereceklerini açıkladılar.
TARAFTARLAR SEYİRCİSİZ OYNANACAK MAÇI STAT DIŞINDAN DESTEKLEYECEKLER
 Taraftarlar Derneği'nden yapılan yazılı açıklamada, bu sezon başarılı bir grafik çizerek grupta lider durumda Hatayspor?un bu başarısını kıskananlar, masa başı oyunlarla kendilerini ve takımı hedefinden uzaklaştıramayacağını kaydettiler.
     İki hafta önce Antakya'da oynanan Bursa Nilüferspor maçında küçük olayları gerekçe göstererek Hatayspor?a bir maç seyircisiz oynama cezası verilmesini haksız bir karar olarak değerlendirilen açıklamada, şunlara yer verildi:
     ''Bu kararı verenleri, vicdanları ile baş başa bırakıyoruz. Bir uyarı anonsu yapılmadan bu ağır cezanın verilmesini kınıyoruz.
     Birlik ve dayanışma içinde olan Hatayspor camiası el birliği ile tüm engelleri aşacak ve hedefi olan şampiyonluğa ulaşacaktır, bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Yarın, Antakya Atatürk Stadyumunda oynanacak Malatyaspor maçında Hatayspor?u stadyum dışından destekleyeceğiz, tribünleri de sevgimizle dolduracağız.
     Her zaman her koşulda Hatayspor?un yanında olmaya ve sonuna kadar destek vermeye devam edeceğiz.''