TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN GEÇEN HAFTA ALDIĞIMIZ YENİLGİDEN GEREKLİ DERSLERİ ÇIKARDIK

 Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından lider Hatayspor, yarın sahasında oynayacağı Malatyaspor maçından 3 puan hedefliyor.
TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN GEÇEN HAFTA ALDIĞIMIZ YENİLGİDEN GEREKLİ DERSLERİ ÇIKARDIK
 Hatayspor Teknik Direktörü Ramazan Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta Diyarbakır Kayapınar Belediyespor karşısında hesapta olmayan bir yenilgi yaşadıklarını, bunu telafi edeceklerini söyledi.
     Yarın, sahalarında Malatyaspor ile karşılaşacaklarını anımsatan Silin, şöyle devam etti:
     ''Geçen hafta aldığımız yenilgiden gerekli dersleri çıkardık. Başka yenilgi kaldıramayız. Sporcularla bireysel ve gruplar halinde toplantılar yaparak, hem Kayapınar Belediyespor yenilgisini değerlendirdik hem de kendilerini toparlamaları konusunda uyardık. Takıma 15 hafta yenilgi yaşatmayan aynı futbolcuların bunun bilincinde davranacağından hiç bir endişem yok. Yarın yapacağımız Malatyaspor maçında 3 puan kazanarak, bu galibiyeti de yenilgi dönüşü kulübe gelerek, bize çiçek veren taraftarlara armağan edeceğiz.''
     Sertaç, Ömer ve Özkan'ın cezalı, Çağrı'nın da sakat olduğunu, ancak bunların yerine oynayacak futbolculara da güvendiğini belirten Silin, ''Hiçbir mazerete sığınmadan maçı kazanacağız'' diye konuştu.