TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL 2. LİGİ -

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi (B) grubu takımlarından Antakya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Mahmut Denk, ABD'li oyuncu Rashidat Sadip ile güçlendiklerini, Nallıhan Belediyespor deplasmanından galibiyetle döneceklerini söyledi.
TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL 2. LİGİ -
Denk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin ilk maçında Antalya Koleji'ni 20 sayı farkla yendiklerini, ikinci maçlarını hafta sonu deplasmanda Nallıhan Belediyespor ile yapacaklarını ve sevinen taraf olmak istediklerini kaydetti.
     Nijerya asılı Sadip'in, vize konusundaki sorunlarını çözümlediklerini, Nallıhan Belediyespor maçında ilk resmi maçına çıkacağını ifade eden Denk, şöyle devam etti:
     ''Kısa zamanda oluşturduğumuz ekiple başarılı olacağımıza inanıyorum. ABD'li Sadip ile güçlendik. Nallıhan Belediyespor deplasmanından galibiyetle döneceğiz. Yedek kulübemizde de hayli deneyimli basketbolcular var. Rakibimiz hakkında yeterli bilgiye sahibiz. Klasman grubu maçlarına kalmamız için bu maçları mutlaka kazanmak zorundayız.
     Teknik kadro ve sporcularımıza güveniyoruz. Bunu başaracak durumdayız. Sürekli yanımızda olan, maddi ve manevi her sorunumuzla yakından ilgilenen Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a verdiğimiz şampiyonluk sözünde duracağız. Ayrıca, Antrenör Mustafa Secerlioğlu'nun deneyimi ve bilgisiyle hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz.''