Yüzme Takımı'nın başarısı

Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yüzme Takımı, KKTC'de 6 ilden 11 takımın katıldığı müsabakalarında üçüncü oldu.
Yüzme Takımı'nın başarısı
 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, KKTC'de düzenlenen müsabakalardan üçüncülükle dönen yüzme takımını kabulünde yaptığı konuşmada, sporun birçok branşını Gençlik Spor Kulübü çatısı altında topladıklarını ve yetenekli gençlere imkan sağladıklarını söyledi.
     Gençlere ve çocuklara rahat bir ortamda, güzel imkanlar içerisinde spor yapmalarını sağlamak ve milli takım seviyesine yükseltmek için yoğun gayret içinde bulunduklarını belirten Savaş, spora ve sporcuya yaptıkları yatırımların ve desteklerin karşılığını görmenin en büyük mutlulukları olduğunu ifade etti.
     Tesisleşme konusunda ciddi yatırım ve hamlelerinin olduğunu vurgulayan Savaş, bu kapsamda Altınçay Mahallesi'nde, içerisinde her türlü sporun yapılabileceği alanların yer alacağı büyük bir spor kompleksi yapacaklarını bildirdi.

     KKTC'den ödülle dönen yüzme takımının başarısıyla gurur duyduklarını belirten Savaş, takım oyuncularını tek tek kutladı.
     Aldıkları kupa ve madalyaları Başkan Savaş'a takdim eden yüzme takımı Kafile Başkanı Murat Şaydak da takımın bir yıl gibi kısa sürede kurulduğunu ve değişik bölgelerde yapılan yarışmalara katılarak başarılar elde ettiğini söyledi.
     Başkan Savaş'ın sağladığı imkan, maddi ve manevi destekler sayesinde bu başarıların elde edildiğini vurgulayan Şaydak, önümüzdeki süreçte su topunda da takım olarak başarılı sonuçlar alacaklarını ve kenti en iyi şekilde temsil etmeye çalışacaklarını belirtti.
Yüzme Takımı'nın başarısı haberi 09 Mayıs 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  17555 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle