Zorkunspor Osmaniye Amatör Liginde Bir İlke İmza Attı

Osmaniye 2. Amatör Liginde mücadele eden Zorkunspor amatör futbol liginde büyük bir centilmenlik örneğine imza attı. 2. Amatör ligde genç bir kadro ile mücadele veren Zorkunspor ligde namağlup şampiyon olan rakibi Cevdetiyesporlu oyuncuların çıkış noktasında oluşturdukları koridorla sahaya alkışlarla çıkartarak büyük bir centilmenlik örneği sergilediler.
Zorkunspor Osmaniye Amatör Liginde Bir İlke İmza Attı
Zorkunspor, oynadıkları 12 maçta aldığı 11 galibiyet, 1 beraberlikle  34 puanla  lider tamamlayan Cevdetiyspor’un şampiyonluk sevincini yaşaması için ev sahibi olduğu maçı deplasmanda Cevdetiye 4 Nolu sahada oynadı.Cevdetiyespor’un Şampiyonluk kupasını Osmaniye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Alim Koca verdi.Kupa Törenine Osmaniye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Levent Öztürk, Cevdetiye Belediye Başkanı İlhami Önal katıldı.
ASKF’DEN KUTLAMA
2. Amatör ligde şampiyon olan Cevdetiyespor’lu yöneticileri  tebrik eden Osmaniye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetimi  Osmaniye’de ilklere imza atan ve gençlere sosyal sorumluluk projelerinde örnek olan Zorkunspor’u kutlayarak “Osmaniye amatör futbol liginin hiç bir kategorisinde kurulduğu  günden bu zamana kadar görülmeyen bu centilmence davranışı kutluyor, bu görüntülerin ve dostluğun tüm futbol kategorilerinde devam etmesini dilerken, şampiyon takıma ve Zorkunspor’a başarılar dileriz.  Alkışlarımız  Zorkunspor’a diyoruz” İfadelerine yer verdi.