23 NİSAN ÇOŞKULU KUTLAMALARLA YAŞANDI

Yeşilpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanı öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çeşitli aktivitelerle çocukların gönlünü fethetti.
23 NİSAN ÇOŞKULU KUTLAMALARLA YAŞANDI
Çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenleri Mine Mazmanoğlu nezaretinde hazırlanan etkinlikler kapsamında ilk olarak Antakya Özel Mozaik hastanesinde çocuklarla özel etkinlikler gerçekleştirildi. Kendi tasarımları olan kostümleri ile hastanede yatan hasta çocukları odalarında ziyaret ederek moral verdiler. Giriş katında oluşturulan etkinlik masasında yüz boyama çalışmaları yapan öğrenciler, herkesin ilgi odağı oldu. Vatandaşların böyle bir etkinliğin yapılıyor olmasından dolayı mutlulukları dikkatlerden kaçmadı. 
ŞAŞKINA DÖNEN MİNİKLERİN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNDU
Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerini katılamayan çocuklar yapılan sürpriz karşısında şaşırarak mutlu olduklarını belirttiler. 
ÖZEL SÜRPRİZLERLE ÇOCUKLAR SEVİNDİRİLDİ
Hastane programı sonrasında Antakya Latife Hanım Anaokulunda etkinliklerini devam ettiren öğrenciler, miniklerden yoğun ilgi gördü. Sınıfları dolaşarak tek tek gösterileri yapan Yeşilpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi 23 Nisan Çocuk Bayramına özel sürprizleriyle mutluluk kaynağı oldu. 
23 NİSAN, GÜMÜŞGÖZE İLKOKULUNDA DA ÇOŞKULU KUTLAMALARLA YAŞANDI
Okul müdürü Türki Tolu’nun Günün anlam ve önemini anlatan konuşmasının ardından okul bahçesinde düzenlenen program göz doldurdu. Okul yönetimi, öğretmenleri, öğrencileri ile birçok vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği kutlama etkinliklerinde eğlenceli dakikalar yaşandı.  Beden eğitimi öğretmeni Bilge Zan rehberliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklar doyasıya eğlendiler. 
ÇOCUK GELİŞİMCİ KIZLAR GÜMÜŞGÖZEDE DE GÖNÜLLERİ FETHETTİ
  Yeşilpınar Mirioğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi öğrencileri burada da etkinliğe ayrı bir renk kattı. Giydikleri çeşitli kostümlerle göz doldura öğretmenler, programa katılan çocuklara şeker, balon ve çeşitli hediyeler dağıtarak, yüz boyama çalışması yaptılar. 
Canan AŞKAROĞLU
23 NİSAN ÇOŞKULU KUTLAMALARLA YAŞANDI haberi 25 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  7910 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle