29 Ekim Masa Tenisi Turnuvası

Masa Tenisi 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Turnuvası’nda Büyük erkeklerde Şampiyon yine Enis ÖZEL  diğer sıralama ise 2. Ercüment ÜLKÜMEN 3. Semir ALDIÇ ve İsmail ÇAKMAK olmuştur.

29 Ekim Masa Tenisi Turnuvası

26 Ekim 2013 tarihinde 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kapsamında Hatay  Gençlik ve Spor İl müdürlüğünce düzenlenen Masa Tenisi turnuvasında Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü’nün  oyuncuları Büyük erkekler finalinde ilk üçe girmiştir. Minikler, yıldızlar, gençler, ve büyükler bay ve bayan kategorilerinde düzenlenen Masa Tenisi  turnuvasında katılımın geçen yıllara oranla çok daha fazla olduğu dikkatten kaçmamıştır, Başarılı bu organizasyondan dolayı  Gençlik ve Spor İl müdürlüğümüzü. Ve Masa Tenisi İl temsilcimiz Mehmet SÖNMEZ hocamızı kutluyor. Masa Tenisi camiası adına daha başarılı organizasyonlarla Hatayda Masa Tenisini daha ileriye götüreceğine inanıyoruz.

29 Ekim Masa Tenisi Turnuvası haberi 28 Ekim 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  54250 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle