30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerle Kutlandı.

<p style="text-align:justify"><span style="color:rgb(0, 0, 0); font-family:arial,sans-serif; font-size:10pt">30 Ağustos Zafer Bayramı &uuml;lke genelinde olduğu gibi ilimizde de coşkuyla kutlandı.</span></p> <div style="margin: 0px; outline: none 0px; padding: 0px; color: rgb(95, 94, 94); font-family: Arial; font-size: 11px; line-height: 16px; text-align: justify; background: 0px 0px rgb(255, 255, 255);">&nbsp;</div> <p style="text-align:justify">&nbsp;</p>
30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerle Kutlandı.

Kutlamalar, 30 Ağustos 2015 Pazar günü saat 09.00’da Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca Anıt Şeref Defteri’ni imzaladı. Vali Topaca Anıt Şeref Defteri’ne şunları yazdı:
‘’Aziz Atatürk,
Türk milletinin zaferlerle dolu tarihindeki en önemli günlerden biri olan 30 Ağustos Zaferi’nin 93. Yıl dönümünde huzurunuzdayız. Türk ordusunun yüksek kudret ve kararlılığının tarihe altın harflerle yazıldığı bu zafer, kurtuluş mücadelemizin de en büyük sembollerinden birisi olmuştur. Sizler, her türlü olumsuzluğa rağmen Türk milletinin esareti asla kabul etmeyeceğini canlarınız pahasına kanıtladınız.Bugün de bizlerin, aziz hatıranıza sahip çıkacağımızdan ve gelecek nesillerden emanet aldığımız cumhuriyeti ilelebet yaşatacağımızdan asla şüpheniz olmasın.Bu eşsiz zaferin yıl dönümü vesilesiyle başta milli mücadelemizin başkomutanı olan sizin ve silah arkadaşlarınızın manevi huzurunda saygıyla eğiliyor, sizleri rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.Ruhunuz şâd olsun.’’Program kapsamında saat 09.30’da Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, beraberinde 121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı ve Garnizon Komutanı J. Kur. Alb. Erdem ÖZCAN ve Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile birlikte Valilik Makamı’nda tebrikleri kabul etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerle Kutlandı. haberi 01 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle